Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Start 14.03.2014||Godz.19: 00 ●Mcrafters● [WOJNY GILDII][YOUTUBERZY]T S3][200 SLOTÓW][NOWE CRAFTINGI][DROPY ZE STONE][WWW][NOWY DROP] ZAPRASZAMY


Marqu3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

g6q4.gif

Mcrafters do Serwer Wojny-GildII Z Nutka Hardcore + Specjalne Craftingi !

Start 14.03.2014 | | Godz.19: 00

IP: mc.mcrafters.eu 

 

i46h.gif

 

 

» Adres IP:  mc.mcrafters.eu 

» TYP: Wojny-Gildii

» Sloty: 100/150

» ENGLISH: 1.7.2/1.7.4

» PREMIUM: No-Premium

 

 

jkft.gif


    Jajko Krowy:

5qi5.gif

 

Jajko villagera:

xor.gif

 


Wypadające itemy z bloku:

 

tob.gif

 

                                                                                                                                                 

Diamenty : (1-2szt)

----------------------

Emeraldy : (1-2szt)

---------------------

 Żelazo : (1szt)

---------------------

 

Aby te itemki wyżej wymienione wyleciały trzeba rozwalić blok !

Ten blok będzie dostępny tylko dla rangi VIP i będzie można zdobyć na evencie !

 



fyt.gif




- HA Notron

- HA MrFajaPL

- Admin AttmPG



____________________

 

Posiadamy doświadczoną i pełnoletnią ekipę ktora Zna sie na swojej Pracy i dazy SWOJĄ Praça do stworzenia Stabilnego i długotrwałego Serwera. Dzien startow Serwera Jak i noc bedzie przez administrację monitorowana czyli naprawianie Błędów o ile sie pojawią i sprawdzanie graczy.







5ps.gif




- MrFajaPL
 



- Plugers11



- AttmPlayGame

__________________________________

 

Publikacja na kanałach YT wyżej wymienionych pojawi sie w środe / czwartek 




y9f.gif



Nasz Serwer bedzie posiadał Serwer TeamSpeak3

IP: ts.mcrafters.eu


mkh.gif


qpr2.gif

ulib.gif

4z93.gif

4pu8.gif

 

 

np4e.gif

 

W konkursie mozna wygrać Kod na range VIP.

Kod podamy 2 Minuty przed startem Serwera ktory ukaże sie na naszym fanpage. 

Należy go wpisać na naszym sklepiku sms.

Po czym ranga VIP bedzie aktywowana.

KTO 1 ten Lepszy.

 

 

 



7ey.gif

Godz. 19:00

 

ZAPRASZAMY

------------------------------------------------- ---------

 

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

 

Dziękujemy za opinie

 

Przepraszam że nie dodałem ssów do craftingów ale jutro porobie i o 17:00 powinny się pojawić :)

 

Konkurs też jest na VIP'a jutro też to dodam dzisiaj nie miałem zbyt dużo czasu

Opublikowano

Dodam iz będziemy mieli skrypt który po rozwaleniu rzeźbionych kamieni wypadnie wam losowe itemki czyli diax

y,zloto, itp zapraszamy wszystko opisze jutro w zapowiedzi

Opublikowano

spawn podwalony z mc-play.pl. Temu serverowi mowie NIE!.

 

Jesli nie potraficie zrobic czegos sami. To nie robcie niczego....

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

I tu się myślisz bo to nasz spawn z mc-play tylko odeslismy ze sieci z administracji odeszły 2 osoby 70stick i psychol

Opublikowano

@Refresh

 

Dodaliśmy do prezentacji screeny craftingów które będą znajdować się na naszym serwerze oraz konkurs !

Opublikowano

@Up

 

Dziękujemy oczywiście cały czas pracujemy nad serwerem i go troche dopieszczamy wiec startujemy 14 w piątek :)

Opublikowano

@Refresh

 

Edit własnie została dodana ankieta na to czy mamy wprowadzić crafting na złote jabłko oczywście będzie je trudno zrobić :)

Opublikowano

@Refresh

 

Edit własnie została dodana ankieta na to czy mamy wprowadzić crafting na złote jabłko oczywście będzie je trudno zrobić :)

Ale w jakim sensie złote jabłko ponieważ w grze już jest kox i refil wiec nie rozumiem o jakie chodzi jasniej mozna ?

Opublikowano

Widzę Włocławek się kłania :) ? Jak moje miasto, to chyba zagram, ale Ci Youtuberzy to aż kokosy tych subów mają :D 

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...